Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij i nie pokazuj więcej.

Mitegra należy do grupy profesjonalnych firm, wiodących w unowocześnianiu polskiego przemysłu. Zespół licznych specjalistów charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem. W ramach najbardziej korzystnej dla klienta ekonomicznej kalkulacji, tworzą nowe i ulepszają istniejące systemy produkcji. Nowatorskie rozwiązania techniczne, efektywnie sprawdzają się w bardzo wielu działach i branżach gospodarki. Zastosowanie robotów profesjonalnie zaprogramowanych, radykalnie poprawia i maksymalizuje opłacalność. Podczas pracy wykonują one swoje zadania bezawaryjnie, szybko - oraz idealnie precyzyjnie i bezpiecznie. Najnowsze realizacje, koncepcji robotyzowania firm, zwiększają ich konkurencyjność. Jakość wyrobów i wydajność stają się nieporównywalnie wysokie - przy obniżonych kosztach. Strategia racjonalnej modernizacji - z zastosowaniem, specjalistycznie zaprogramowanych robotów, wymusza także optymalizację organizacji firmy. W efekcie zmniejsza się zatrudnienie i koszt - a zwiększa zysk. Firma Mitegra stosuje najnowocześniejsze rozwiązania techniczne w zakresie projektowania oraz wykonywania zadań dla przemysłu. Priorytetami firmy są : zrealizowane oczekiwania klienta i jego przyszłe zyski, bezpieczeństwo pracowników - oraz ekologia.
Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych Stanowiska kontrolno - montażowe Automatyka i sterowanie Automatyczne stanowiska do znakowania